CHF vs. ostatní

Odpovědět
Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIPOWER » 21 zář 2010 08:45

No bohužel nemůžu reagovat na příslušném fóru, ale kdo ví o co jde pochopí. V životě bych se do toho nevkládal, kdyby mě někdo zbytečně nevyprovokoval. Já jsem nikdy své soupeře nešpinil za to, jaký mají časy! Je to ubohost! A říkat ostuda času kolem 13,5 je totální sebezneuctění a pouze a jen snaha pošpinit. Souhlas s kamilem a medourem. Rozumné.
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIPOWER » 21 zář 2010 11:55

Jsem rád, že všichni pochopili! Kromě kreténů, kteří si furt melou svoje. Zároveň s ježděním jsem přestal i psát. Všude, prostě teď se věnuju jiným věcem, takže že nejezdím, ani nepíšu!!!! Takže o nějakých závodech za klávesnicí.... *jokingly* *jokingly*
Rád bych někde viděl, kde jsem se vztekal, že mě někdo pojel...trochu schíza, ne? To spíš ty máš ten problém! Je to čistě osobní, výkony Pajina jsem vždy obdivoval, tak samo Medoura, Luboše.....to jen ty bys nedokázal přežít porážku. Proto jsi takový debil! Ostatní myslím jsou v poho...vidím, že i Kamil.
Už řadu měsíů jsem NIC NA ŽÁDNÉM FORU NEKOMENTOVAL, takže evidentně ti ležím v žaludku, když si mě bereš do huby. Nechápu proč, měl bys být nad věcí, když jsi mě téměř vždy proazil.....
Žeby ta fabie, která mě měla porazit jako dvoukola, a která nikdy radši nevyjela právě z důvodu, že by prohrála? To by byla tvoje smrt, co? Já jsem prohrával pravidelně, a nikdy mě to neodradilo. Pokud to byla bedna, stálo mi to za to.
Prosté papírově jsi lepší, tak si to užívej a dej ostatním svátek. Hlavně mi! 8-)
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

kamilgttdi
Příspěvky: 104
Registrován: 21 zář 2009 22:54

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od kamilgttdi » 21 zář 2010 12:25

resite nesmysly uz to nechte bejt.....uz takhle je to naostreny dost.....
Skoda OCTAVIA 2.0 20v KITCAR ve vystavbe
Skoda OCTAVIA EVO2 (az bude foto rad se podelim...)

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIfun » 21 zář 2010 12:27

No ja kdyz jsem prestal komentovat ruzne diskuze tak mi dokonce Toby a myslim ze i Kamil psali jak se mam ze co je se mnou. :-) docela me to potesilo ze jim asi chybi moje kecy :-) a pak ctu ze nekoho pospinuji. :-(
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIfun » 21 zář 2010 12:44

kamilgttdi píše:resite nesmysly uz to nechte bejt.....uz takhle je to naostreny dost.....
Nechte bejt ok, ale to si nejdrive musis sjednat na foru, urazky o ubozacich a provokace atd. staci si precist jak se vysmiva Michal v temer kazdem prispevku. "Jo byl tam fun s cuprou fajne a Jaster ale hahaha porazil je vpodstate seriovej golf tobyho" . reagoval nekdo na to, ne, a opet provokace pro zmenu na powera. Finale bylo uplne nejlepsi, UBOZACI hmmm, a pak mazani prispevku ktere neobsahuji reklamu a neprici se pravidlum , a to vykrikujete neco o komunismu na DP a o mazani prispevku..
Kdyz nerejete do nas tak rejete do lidi z Dp, viz Zizala ten provrtanej vstrikovac atd atd.. A tech veci bych nasel mraky kde se vysmivate ostatnim.. Me to uz davno preslo ale jak je videt asi to bude porad pokracovat. A pokud si me zase budete brat do huby, ze to je moje aktivita lidem neco tlacit to hlavy tak nechapu. ja na to nemam cas staci se zeptat Drapka, ten me tady chodi pozorovat z dalky tak sam vidi ze tady rubu porad. osobne jsem ho prostihl, ze by dalsi prodlouzena ruka Michala? Opet provokace???
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIPOWER » 21 zář 2010 13:07

Tak se podívejme, kdo provokuje a shazuje:



Mvole:
z konkurencnich aut stoji za pripomenuti tdifunova cupra ktera skoncila na peknem 3 miste a jaster na 5 miste, oto vic je potesujici ze je porazila tobyho rotacka, ktera je defakto seriova 90konovka ve 4kole, jen s turbem tryskami a rozdelovaci hlavou, spojka a ic puvodni !!, ale jak rika toby je to v nohach a hlavne jezdi v pantoflich tak to bude asi tim

pak jeste indiho cabro ktery skoncilo posledni ve specialech, ale i zato se nyni udelovalo treti misto, takze indi byl opet urcite spokojenej



Co je to pro boha za seriovku s turbem, tryskami, hlavou a softem??? To, že tam není IC na těch 200m moc vliv nemá. Prostě jen urážky!
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIPOWER » 21 zář 2010 13:14

Nebo tady....zase Vosáček...

......jinak ja chapu ze power nejezdi proto ze spis delal tdifunovi ostudu, kdyz ho treba porazila oktavka v kombiku, chapu ze to veme chut......

Naprostá kravina. Nikdy jsem s tím problém neměl. Vybral jsem si dvoukolo, tak jsem bojoval. A byl na bedně. Nečekal jsem, že se mi za to někdo vysměje!

A to jsem už řadu měsíců nesledoval fóra ani nepřispíval, takže o provokaci z mé strany nemůže být řeči! Prostě jen prostoduchost některých jedinců. Asi chyba v ŘJ....jenže tohle už nepřeprogramuješ! 8-)
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Uživatelský avatar
Netfinity
Příspěvky: 54
Registrován: 16 bře 2009 10:41
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od Netfinity » 21 zář 2010 13:15

Kluci, ze vas to bavi. Vyserte se na to, nazor druhych nezmenite a zbytecne travite cas nad blbostma. Berte v uvahu taky to, ze tohle forum ctou lidi, kteri o vasich sporech nemaji ani potuchy. Zbytecne tim zatezujete i je. Nazev tematu je tuning motor party vyskov a ne co kdo o kom kdy rekl. Takze bych spise doporucoval psat o tom jak fajne tam bylo a co zlepsite pro priste. Toz zdar a silu na dalsi upravy.
Audi Allroad Quattro 2,5TDi V6 132kW, r.v.2002 | SW by TDIfun | zbytek v čisté sérii

Uživatelský avatar
HANZTD
Příspěvky: 858
Registrován: 22 bře 2009 12:33
Bydliště: ÚSTÍ NAD LABEM
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od HANZTD » 21 zář 2010 13:47

MARNĚ SE SNAŽIM PŘIJÍT NA TO KDE TOHLE VŠECHNO A PROČ VŮBEC ZAČLO ,, SOU TU TŘI SKUPINY TDITUNING,CHF,DIESELPOWER A HÁDKY MÁLEM JAKO VE VLÁDĚ ... JE JASNÝ ŽE RIVALITA VŽDY BYLA ,JE A BUDE ,ALE KDYBY BYLA V MEZÍCH NOREM TAK BY NAM TO BYLO DOUFÁM VŠEM MILEJŠÍ ??!! DŘÍV TO BYLO TAK ,ŽE I KDYŽ JSME BYLI KAŽDEJ Z JINÝ TLUPY TAK SE SEŠLO NA AKCI A POKECALO A BYLA I PRDEL !!! VÍTE NĚKDO KDE JE TEN ZLOM ??
OI 66 AGR rv 97 4x4 SEDAN NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
T5 77 AXB rv 04 2x4 LÓ0NG NESERIE ! POWERED BY Já + TDIfun + TDIgarage ! :\'(
PC NEANDRTÁLEC 774634483 hanzoctavia@seznam.cz

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIPOWER » 21 zář 2010 13:55

Vím. Když se začne někdo smát výkonům druhých a pokud vyhrává, tak všechny okolo zesměšňuje. Nemělo by se to dít veřejně. Konkrétně my dva víme o spoustě bot, které Michal udělal a dělá. Ale myslím, že je zbytečné to veřejně vytahovat. Pak může být klid.
Nechápu, proč si neužívá toho, že CHF v současnosti válcuje z jakýchkoliv důvodů konkurenci. To už samo o sobě je úspěch. Proč to podtrhovat zesměšňováním soupeřů???? To je léčení komplexů, nic víc!

Jak jsi napsal - jsou 3 skupiny. Ale účastníkem hádek je vždy CHF! TDI a DP se mezi sebou nezesměšňují. Takže je zcela zřejmé, kdo konflikty vyvolává.

Takže to je dle mě ono...
Naposledy upravil(a) TDIPOWER dne 21 zář 2010 14:01, celkem upraveno 1 x.
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Odpovědět