CHF vs. ostatní

Odpovědět
Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIfun » 21 zář 2010 14:01

Ano priznejme si to, v soucasne dobe nejsme schopni konkurovat poctem takhle oddanych nadsencu pro tuning TDI a pro sprintovani, at uz to je vzdalenost srazu at uz to je finance at uz to je cas. Byl jsem rad, ze se aspon na ten Vyskov zajelo v nejakem poctu lidi a ze bylo s kym porovnat ale tyhle odezvy jsou fakt k poklepani na hlavu.
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

Uživatelský avatar
TDIPOWER
Příspěvky: 416
Registrován: 13 bře 2009 12:57
Bydliště: Havířov

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od TDIPOWER » 21 zář 2010 14:12

Hele, takže pak prostě má strach člověk přijet se seriovým autem, protože ho ostatní shodí (jako tebe), nebo nedej bože, že přestaneš jezdit! To jsi hned ostuda a pschicky jsi neunesl porážku! Já porážky nesu celkem dobře, motivují mě. Ale špatně nesu tento přístup. Smál se někdo že fun porazil Trakera jen se softem? Uvádím jen jako příklad! Neznám Trakera ani jeho auto!!! Fakt teď nejsem v obraze. Nevěnuji se tomu.
Já jsem se nikdy nevymlouval na pokažený starty ani jiné sračky! Prostě jsem zajel co jsem zajel a bylo! Prohrál....tak prohrál! No a? Za 3 místo jsem byl vždy rád! Je to úspěch!
A Indi to taky nese dobře. S jeho výkonem by se daly jezdit úplně jiné časy! Může to být v autě, v řidiči....nevím. Ale pořád bojuje! Zlepšuje časy. A co následuje? Zase výsměch. Tak nevím....
VW GIV ASZ, Frateli RACE 783, GTxxxxV, FMIC, 60mm straight-through exhaust, TDIfun HI-TECH software
SEAT Alhambra AUY 85kW, tiptronic, plná palba - 140PS 340Nm
tdi.upravy@email.cz

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od Indi » 21 zář 2010 14:25

To POWER: Máš pravdu, já jsem se svými výsledky velice spokojený a všichni vidíte, že jsem jezdil se stejným autem, motorem a stejnou spojkou 3 roky. Vždy jsem věděl, že to s tímhle autem nebude ohromující, ale mám ho rád a stále se ladí a ladit bude.
Napíšu tu něco večer, jelikož si nechci kazit oběd a navíc mám práci a to je hlavní.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

žížala
Příspěvky: 37
Registrován: 25 bře 2009 20:41

Re: Tuning Motor Party Vyškov XIII.

Příspěvek od žížala » 21 zář 2010 21:17

Nevim proč do toho taháte mě a sprasenej vstřikovač. Já jsem reagoval na to jak se do mě pustil vlezdoprdelka Jayson s tim kouřem. Nepamatuju se, že bych já začal. Myslím, že kromě jednoho příspěvku píšu všude slušně ikdyž se do mě leckdo naváží.

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Indi » 22 zář 2010 00:48

Nebylo tu nic proti tobě ;-) .
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

Uživatelský avatar
Indi
Site Admin
Příspěvky: 1684
Registrován: 12 bře 2009 02:28
Bydliště: Dílna na severu Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od Indi » 22 zář 2010 00:55

Celé to zbytečné pozdvižení a stupidní diskuze má na svědomí opět Mvolesko.
Zdáse mi, že Michal Vojáček z Oleška (Mvolesko,MV a podobně), je taková pokřivená figura bez morálních hodnot,
ale se slušnou schopností manipulovat s lidmi.
Umí zblbnout slabší jedince ve svém okolí a ti pak pějí jeho písničku, jako :"všude je komunizmus, cenzůra a pod.)
Hlavně že u nich na foru je vše OK. To co se děje nyní mezi fory tu už bylo 2x.
Jak se zakládalo CHF a podruhé jak jsme odešli my a založili TDI-TUNING, protože jsme přišli na to jak to
doopravdy je. Musíte ho plácat pozádech a ještě se nechat vysávat, nebo mít prostředky, které využívá pro svuj prospěch.
Jajic to trefil přesně *thumbs up* , jako by mu někdo rozkopal bábovičky. Nestačí mu že jejich "seriová auta" vítězí *thumbs up* ,
ale ještě se všem musí posmívat a urážet všechny kolem sebe, kdo nemá nálepku jejich fora.
To že mají tolik lidí co sprintují a jsou schopni jezdit po srazech je jejich obrovskou výhodou a
těchto lidí by si měli vážit a ne zneužívat jejich neznalost problematiky úprav motoru.
Štvát lidi co zajímá to samé, proti sobě je nesmysl. Jelikož to normální klientelu spíše odradí,
od jakýchkoliv úprav.
Naštěstí se klientela těchto for značně liší, svými požadavky na kvalitu úprav, spolehlivot a životnost motoru.
Stačí se kouknout kolik jejich členů má extra auto na sprinty a další na normální ježdění,
a taky je dobré kouknout na kolika vozech se dotyčný učil, ono 4x4 a nitro skryje spostu nedostatku v úpravách.
Na to jak PROFITUNING poukázal na nechvalně známou firmu ABC tuning, se divím že si dali do kožichu Mvoleska.
Věřím že na CHF nejsou všichni jen jemu podobní lidi, ale i ti normální které zajímá tuning jako takový a
rádi si o něm pokecají, rozdají si to na dráze bez těch stupidních posměšků a urážek.

Tímhle bych to celé zhrnul a chtěl bych ostatní poprosit, nereagujte na podobné provokace vyvolané jeho osobou a
jemu podobnými osobami. Nemá to cenu, uvaří se sám. Materiálu posktl na sebe a svou práci dost sám, jen to dám dohromady.
Ale vaším názorům dávám samozřejmě prostor.
JEN SI DEJTE POZOR NA EMOCE A NA URÁŽKY. Tohle platí pro všechny, ale hlavně pro některé z CHF.
Nikdy se nevzdávat.Nikdy neříkat nikdy a občas je potřeba začít znova.
Audi CAB 1.9PD, HW-INDI, SW-by TDIfun 190kW/518Nm
Seat Alhambra 1.9PD 110kW/320Nm serie-nyní 139/420
Audi A5 3.0TDI Quattro
SERVIS Audi,VW,Škoda,Seat. tel.:602 744 182, Po-Pá, 9:00-17:00
http://www.tdigarage.cz/

kamilgttdi
Příspěvky: 104
Registrován: 21 zář 2009 22:54

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od kamilgttdi » 22 zář 2010 08:57

Indi sorry ze jsem reaguju ale tady se uz pere hodne spinave pradlo......ja myslim ze nikdo neni tak dokonaly aby neudelal nejakou botu.......vis to sam a znas problematiku TDI uprav......co se tyce me take jsem kolikrat udelal chybu to se stava a hlavne se tim clovek uci........koukni se napred na svou praci jestli je vse ok.....jestli jsi opravdu nekdy neudelal nekde chybu......myslim ze u Medoura nebylo vse 100% a o tom jsem se mohl presvedcit sam osobne.....tak prosim neber to jako dohadovani ode me nebo nejakou urazku klidne to zmas ale stoji to za uvahu ale tohle uz hranici s moralnim souzitim obcanu.....opravdu vychazis pouze z internetoveho klaboseni, urazky atd.....takze urcite ver ze pokud nekdy ty nekoho pospinis bude spinit i on tebe a bude to vsechno uplne v prdeli......opravdu to neber jako nejakou narazku..pisu v miru
Skoda OCTAVIA 2.0 20v KITCAR ve vystavbe
Skoda OCTAVIA EVO2 (az bude foto rad se podelim...)

Uživatelský avatar
TDIfun
Příspěvky: 781
Registrován: 13 bře 2009 02:14
Bydliště: Cesky Tesin
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od TDIfun » 22 zář 2010 09:16

Kasmile mazat ti profil nebudu, pac si te vazim jako clena a vazim si tvych prispevku. Pokud jsi zanevrel tak proste nebudes psat, a treba casem te to prejde. Me to taky vzdy preslo. ;-)
Obrázek
http://www.TDIfun.cz Specialni i bezny chiptuning VAG. Ladeni v rezimu Online, mereni vykonu na valcove zkusebne.. Zakazkove stavby motoru i celych aut.

kamilgttdi
Příspěvky: 104
Registrován: 21 zář 2009 22:54

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od kamilgttdi » 22 zář 2010 09:36

TDIfun píše:Kasmile mazat ti profil nebudu, pac si te vazim jako clena a vazim si tvych prispevku. Pokud jsi zanevrel tak proste nebudes psat, a treba casem te to prejde. Me to taky vzdy preslo. ;-)
me jen mrzi ze uz se tady opravdu taha spina...snesu nejake to hastereni, popichovani atd ale tohle uz je mooc silny kafe.....tohle by se melo zakazat :-x
Skoda OCTAVIA 2.0 20v KITCAR ve vystavbe
Skoda OCTAVIA EVO2 (az bude foto rad se podelim...)

Uživatelský avatar
subz3ro_tdi
Příspěvky: 256
Registrován: 13 bře 2009 10:06
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: CHF vs. ostatní

Příspěvek od subz3ro_tdi » 22 zář 2010 10:16

Mozno by stacilo dat si navzajom zopar do drzky, potom to splachnut v krcme a bude na urcity cas pokoj :-[
Octavia Combi 1.9TDI
Audi A2 1.4TDI

Odpovědět